МАДРИД (АП) — С треньора Шави Ернандес, който все още

...

Барселона победи Осасуна с 1-0 в първия мач, откакто треньорът Шави обяви решението си да напусне

МАДРИД (АП) — С треньора Шави Ернандес, който към момента е отпред, Барселона се върна на правия път с победа с 1-0 над Осасуна през испанското състезание в сряда.

Младият бразилски нападател Витор Роке вкара първия си гол, откогато се причисли към клуба, в първия мач на Барселона, откакто Шави разгласи, че ще напусне в края на сезона.

Шави направи изказването след домакинската загуба с 5-3 от Виляреал вкъщи в събота, три дни откакто Барселона беше отстранена с 4-2 от Атлетик Билбао в четвъртфиналите на Купата на Краля. Той се надяваше, че известието му ще понижи напрежението и напрежението към тима и самия него.

Но Барселона към момента се бореше вкъщи против противник, който игра с 10 души от 67-ата минута, откакто бранителят Унай Гарсия беше изпъден с втори жълт картон за нарушаване против Витор Роке, който означи в 63-ата. 18-годишният нападател, който дойде от бразилския Атлетико Паранаензе този сезон, засече с глава центриране от Жоао Кансело към минута с...