МАДРИД (AP) — Реал Мадрид завърши наравно 1-1 с Лайпциг

...

Реал Мадрид се класира за четвъртфиналите на Шампионската лига след равенство 1-1 с Лайпциг

МАДРИД (AP) — Реал Мадрид приключи наедно 1-1 с Лайпциг в сряда, с цел да се класира за четвъртфиналите на Шампионската лига за четвърти следващ сезон дневно, в който треньорът Карло Анчелоти беше упрекнат в данъчни измами от испанските данъчни управляващи.

Мадрид бе надигран по време на части от мача на стадион Сантяго Бернабеу, само че продължи напред с общ резултат 2-1 с помощта на 1-0 победа в първия мач в Германия преди три седмици.

Винисиус Джуниор изведе домакините напред след асистенция на Джуд Белингам в 65-ата, а твърдият тим на Лайпциг изравни с Уили Орбан в 68-ата.

Лайпциг имаше няколко шанса да в профил разочарованието след слабото показване на Мадрид, рекордния 14-кратен европейски първенец. Опитът на Дани Олмо удари гредата в добавеното време.

Мачът пристигна, откакто прокурорите в Мадрид упрекнаха Анчелоти в машинация на испанските данъчни управляващи за 1 милион евро през 2014 и 2015 година по време на първия му престой в клуба. Прокурорите желаят присъда от четири...