Мачът между Чавдар“ Етрополе и Септември II“ София завърши при

...

„Чавдар“ Етрополе и „Септември II“ София завършиха без победител

Мачът сред „ Чавдар “ Етрополе и „ Септември II “ София приключи при резултат 2:2.

Още от началото на срещата домакините нападна противника си от София, само че малшанс не им доближи до отбелязването на тъкмо попадение. Първото попадение в мача падна в 33-та минута, когато гостите означиха. До края на първото полувреме на мача, етрополци продължиха да нападат, само че за жалост без триумф.

След почивката, в 53-та минута, Андон Гущеров съумя да изравни резултата. В 57-та минута след бърза контраофанзива, гостите поведоха в резултата. В 77-та минута Андон Гущеров още веднъж съумя да откри бялото кълбо и изравни резултата.

До края на последния съдийски сигнал, домакините нападна своя противник, само че малшанс не им доближи да отбележат
Източник: novinata.bg