Лятната вълна от горещини не подмина и популярната певица Люси

...
Лятната вълна от горещини не подмина и популярната певица Люси
Коментари Харесай

Люси Дяковска остана по сутиен в жегите

Лятната вълна от горещини не подмина и известната певица Люси Дяковска, която реши да пребори високите температури по собствен неповторим и много самоуверен метод, до момента в който беше в Пловдив.

При 36-градусова горещина в града под тепетата, Люси показа кадър в обществените мрежи, на който театралничи единствено по сутиен. Снимката мигновено притегли вниманието на почитателите ѝ, като доста от тях я похвалиха за смелостта и непринуденото ѝ държание. Очевидно, когато става въпрос за оцеляване в горещините, Дяковска не се колебае да захвърли непотребните облекла.



След като слънцето залезе и жегата поотстъпи, Люси сподели и по-нежната страна на престоя си в Пловдив. В няколко клипчета тя се разноски из Стария град в компанията на другарка. Двете се любуваха на сладолед и нощната атмосфера към римските руини – едно в действителност сантиментално довеждане докрай на летния ден.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР