Лутън спечели за втори път във Висшата лига този сезон

...

Лутън го напусна късно, тъй като голът на Джейкъб Браун потопи Кристъл Палас

Лутън завоюва за повторно във Висшата лига този сезон като запаса, трагичният късен гол на Джейкъб Браун завоюва успеха с 2-1 над Кристъл Палас на Кенилуърт Роуд.

Слаб мач ненадейно оживя 18 минути след края, когато бранителят Теден Менги изведе тима на Роб Едуардс напред от корнер, просто премия за натиска, под който бяха подложили Палас през второто полувреме.

Майкъл Олисе изравни за секунди за гостите, брилянтен гол, който заслужаваше повече от това да бъде в изгубена идея.

Но Лутън, подсилен от приспадането от 10 точки на Евертън тази седмица, отвърна с плач, подпечатвайки първа домакинска победа във висшата лига от повече от 30 години, когато Браун прониза бранител и вратар седем минути преди да го отбие.

Домакините преобладаваха над топката в първите 20 минути, само че с малко ясна визия по какъв начин да наранят Палас.

Гостите за сметка на това превъзхождаха владението и съвсем съумяха да регистрират след 23 минути.