Лука Дончич вкара феноменален кош от около 24 метра при

...

Феноменален кош на Лука Дончич за Реал срещу Барселона

Лука Дончич вкара свръхестествен панер от към 24 метра при успеха на Реал против Барселона с 87-75. Мачът беше от 12-ия кръг на Евролигата.

Важна победа на Монтана в Загреб

Българките изиграха мощна първа четвърт против Медвешчак и запазиха преднината си до края

Срещата се реши в края на втората и началото на третата част, когато мадридчани направиха мощни безответни серии. Контузеният Александър Везенков не можа да помогне на каталунците, които записаха 8 загуба в конкуренцията. Анте Томич беше най-резултатен за Барселона с 12 точки.

Лука Дончич с изключение на феноменалното си осъществяване, вкара общо 16 точки, овладя 6 битки и направи 7 асистенции.

Жалгирис направи изненадата на кръга. Литовците победиха като посетители носителя на купата Фенербахче с 90-89. Мачът мина през серия от обрати. В края по всичко личеше, че турците ще се измъкнат, само че за отегчение на всички заложили за Фенрбахче, прибалтийците измъкнаха триумфа.