Лудогорец загуби с 2:3 срещу Кайрат Алмати от Казахстан в

...

"Лудогорец" допусна пълен обрат срещу казахстански гранд

" Лудогорец " загуби с 2:3 против " Кайрат " Алмати от Казахстан в контролна среща по време на лагера на разградчаните в Белек, Турция. Това беше първата им загуба през зимната пауза, а идната контрола е още на следващия ден против Балтика.

Върджил Мисиджан вкара два гола за българския първенец още при започване на срещата. В шестата минута той стреля тъкмо от дъгата на наказателното поле, а в десетата Джоди Лукоки центрира към холандеца и той засече топката във вратата на " Кайрат ".

Казахстанците, които са втори в локалното състезание, понижиха в 14-та минута с гол на бразилеца Исаел от към 25 метра, а през второто полувреме направиха цялостен поврат. Баюржан Исламхам вкара от дузпа в 70-та минута и в 88-та Самат Сарсенов означи с глава за крайното 3:2.

Мачът беше изгледан онлайн от изпълнителния шеф Ангел Петричев и президента Кирил Домусчиев.

Източник: btvnovinite.bg