Лудогорец U17 прегази с 9:0 Етър за девета поредна победа

...

Лудогорец U17 прегази с 9:0 Етър за девета поредна

Лудогорец U17 прегази с 9:0 Етър за девета поредна победа в първнеството на Елитната юношеска група до 17 години.

Срещата от програмата на IX кръг се игра на един от терените в комплекса „ Гнездо на орли “. След разгромния триумф „ орлите “ не престават да са еднолични водачи във краткотрайното класиране с цялостен точков актив от 27 точки и голова разлика 33:2.

Християн Атанасов откри в 7-та минута. В 11-та минута Филип Гигов удвои. Минута по-късно Райан Иванов означи за 3:0, а Филип Гигов направи 4:0 в 17-та минута с второто си попадения в дуела. При този резултат пристигна краят на първото полувреме.

В 49-та минута Александър Маринов осъществя петия гол във вратата на гостите. В 57-та Джанер Садетинов бе прецизен за 6:0. Седмия гол означи Александър Ангелов в 63-та минута. В 77-та минута Кристиян Николов прати топката в мрежата за 8:0. Крайното 9:0 фиксира Мартин Станчев.

Резултатът отразява действително събитията на терена. Контролирахме напълно мача от първата до последната минута. Не позволихме на противника да сътвори нито една рискова обстановка пред нашата врата. Всички се стараха и извършиха поставените им задания, разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.
Източник: novinata.bg