Лудогорец U16 спечели с 3:1 срещу Олимпик първия си мач

...

Лудогорец U16 с класика над Олимпик на старта

Лудогорец U16 завоюва с 3:1 против Олимпик първия си мач в шампионата на зона Варна.

Двубоят се игра в Морската столица.

„ Орлите “ откриха посредством Светлин Кралев в 17-та минута. Последния пас даде Янко Ажуани, който проби добре по фланга. При този резултат приключи първото полувреме.

След подновяването на играта разградчани стигаха до втория гол в 61-та минута. Янко Ажуани още веднъж нахлу на скорост по крилото, а центрирането му стигна до Александър Карталов, който приключи тъкмо. В 69-та минута централният бранител Станислав Витанов с глава вкара за крайното 3:0, след центриране от ъглов удар на Исмет Хасан.

Момчетата се постараха на терена и се показаха добре, макар горещото и тежко за игра време. Има обаче още доста какво да се желае във всички съставни елементи на играта. Продължаваме да работим, с цел да подвигаме равнището от мач на мач, разяснява старши треньорът Димчо Ненов след края на срещата.
Източник: novinata.bg