Лудогорец U15 постигна победа с класическия резултат 3:0 над Национал

...

Лудогорец U15 с класика срещу Национал

Лудогорец U15 реализира победа с класическия резултат 3:0 над Национал (София). Мачът от XXVI кръг на шампионата в Елитната юношеска група до 15 години се игра на един от терените в комплекса " Гнездо на орли ".

Момчетата на Христо Господинов поведоха с 1:0 в 20-та минута. След офанзива по крилото топката бе центрирана на далечна греда. Централният нападател Петко Петков я смъкна на Йоан Йорданов, а той я прати в мрежата. Този резултат се резервира до почивката.

През втората част " орлите " пропуснаха доста чисти обстановки за гол. Все отново превъзходството им бе материализирано от попадения на Иван Аспарухов в 45-та и влезлият като промяна Димитър Игнатовски в 66-та минута. Между двете попадения гостите удариха греда, отбелязва формалният уебсайт на първенците.