Лудогорец U15 завърши сезона с победа
Лудогорец U15 победи ЦСКА 1948 с 2:0 в домашен мач от последния 29-и кръг на Елитната група и приключи шампионския сезон с нов безапелационен триумф.
Въпреки превъзходството си през цялата част от дуела, „ орлите “ не съумяха да стигнат до гол през първото полувреме и двата тима се отдръпнаха на отмора при нулево тъждество.
След подновяването на играта момчетата на Трифон Панев демонстрираха игровото си превъзходство. За Лудогорец U15 се разписаха Божидар Колев и Георги Славчов, който бе отличен с наградата за най-хубав нападател на Академия Лудогорец.
„ Поздравявам тима! Въпреки че към този момент си бяхме обезпечили шампионската купа, в последните мачове момчетата демонстрираха изпитание, усърдие и най-хубавото си лице. За следващ път потвърдиха, че изцяло справедливо сме първенци “, разяснява старши треньорът Трифон Панев.
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




