Лудогорец U13 спечели с 6:0 мача с връстниците си от

...

Лудогорец U13 спечели с отличен срещу Добруджа

Лудогорец U13 завоюва с 6:0 мача с връстниците си от Добруджа (Добрич).

Срещата бе от програмата на XIII кръг в шампионата на зона Варна и се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“.

Емир Ергинов откри резултата в 3-та минута. Шест минути по-късно централният бранител Виктор Иванов удвои. Отново Иванов бе прецизен за класиката в 20-та минута. В 36-та минута Алперен Белберов се разписа за 4:0. При този резултат приключи първото полувреме.

След почивката точни бяха Крум Крумов и Марин Русев, надлежно в 45-та и 56-та минута.

Въпреки безапелационната победа не съм удовлетворен от представянето ни. Видя се, че се постановат доста корекции при построяването на нашите офанзиви. Невинаги момчетата вземат най-правилните решения, което е обикновено за възрастта им. Трябва обаче да работим доста в това отношение, разяснява старши треньорът Милен Маринов.
Източник: novinata.bg