Лудогорец стартира с победа летните си контроли преди началото на

...

Лудогорец надви нискоразреден германски тим в първата си лятна контрола

Лудогорец започва с победа летните си контроли преди началото на новия сезон. " Орлите " имаха тонизираща инспекция против нискоразредния немски отбор - Хаймщетен, която бе извоювана с 2:0.

Резултатът ненапълно е непретенциозен, защото инспекцията се състоеше от две полувремена по едвам 35 минути. Участие в мача за разградчани взеха всички нови попълнения на отбора.

Попаденията на стадион " Куфщайн " в Австрия осъществиха Мавис Чибота в 55-ата и Елвис Ману в 69-ата минути.

Голът на Чибота падна, откакто направи превъзходен независим пробив през центъра. Той навърза и финтира няколко бранители и останал самичък против вратаря го преодоля за 1:0. В 69-ата минута Лудогорец вкара и второ попадение. Текпетей бе изведен по лявото крило. Той проби към наказателното поле и пусна пас към Мавис Чибота, който с едно допиране пусна за Ману и той вкара за 2:0.

Следващата контрола на Лудогорец е против румънския ЧФР Клуж на 19 юни.

Източник: fakti.bg