Лудогорец ще изиграе само две контроли по време на зимната

...
Лудогорец ще изиграе само две контроли по време на зимната
Коментари Харесай

Лудогорец среща поляци и унгарци

Лудогорец ще изиграе единствено две контроли по време на зимната подготовка. Заради присъединяване в Лига Европа тя ще е много къса. На 22 януари (четвъртък) разградчани гостуват на Рейнджърс. Седмица по-късно, на 29 януари (четвъртък), е последният мач от същинската фаза на ЛЕ - семейството на Ница. За 3 февруари (вторник) е очакван дуелът за Суперкупата против Левски.

" Орлите " към този момент са договорили един спаринг за лагера в Турция. Съперник ще е полският Ракув, който през лятото в профил родния Арда в плейоф за Лигата на конференциите, написа " Тема Спорт ". Контактът е осъществил спортният шеф на полския клуб - Артур Платек, който е добре прочут у нас от работата си с Ботев Пловдив.
 Билетите за последния мач в Първа лига за тази година към този момент са в продажба
Билетите за последния мач в Първа лига за тази година към този момент са в продажба

Срещата 19 декември от 17:30 часа

Втората инспекция на турска земя ще е против маджарски клуб, като с него към момента не е реализирана дефинитивна сделка, тъй като той неотдавна е сменил своя старши треньор.

За съпоставяне по време на предходната зимна подготовка орлите играха 4 контроли. Те отпътуват за Турция скоро след Нова година.
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР