Лудогорец разгроми Етър с 4:0 в последен кръг от 13-ия

...

Лудогорец дръпна с 5 точки пред ЦСКА

" Лудогорец " разгроми " Етър " с 4:0 в финален кръг от 13-ия кръг и се откъсна на 5 точки пред ЦСКА в класирането. С хеттрик за първенците блесна румънският нападател Клаудио Кешерю, едно попадение добави и завърналият се в отбора Върджил Мисиджан.

Треньорът на " орлите " Димитър Димитров върна измежду титулярите капитанът Светослав Дяков, който през седмицата остана запаса при гостуването на " Брага " в Лига Европа. Сред титулярите попадна и Кешерю, който също не игра против португалския отбор. Мисиджан, който бе замразен на пейката до подписването на новия си контракт, се появи като запаса през второто полувреме, написа btvnovinite.bg.

Румънецът откри с глава в 24-ата минута след центриране на Джоди Лукоки, а десетина минути след почивката удвои резултата. Мисиджан направи 3:0 единствено 60 секунди след появяването си на терена, а Кешерю оформи крайното 4:0 в 84-ата минута.

В идващия кръг " Лудогорец " приема " Левски ". Двубоят е в неделя от 18:15 часа в Разград.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg