„Лудогорец пропусна шанса да се класира предварително за фазата на

...

"Лудогорец" пропусна да се класира предварително за елиминациите на Лига Европа

„ Лудогорец " пропусна шанса да се класира авансово за етапа на елиминациите във втория по мощ континентален клубен шампионат по футбол Лига Европа. В мач от 4-тия кръг на груповата фаза българският първенец направи тъждество 1:1 в Разград против португалския „ Брага ".

„ Орлите " поведоха в резултата с гол на Марселиньо в 68-ата минута, само че изпусна успеха в края на срещата и в 83-тата минута гостите изравниха посредством Франсержио.

При победа „ Лудогорец " щеше да си обезпечи класиране на 1/16-финалите още два кръга преди края, само че все пак тимът остава с действителен късмет за продължение напред, защото е отпред в група „ С " с актив от 8 точки. „ Брага " пък е на 2-ро място със 7 точки.

В другата среща от групата в Турция „ Истанбул Башакшехир " и „ Хофенхайм " направиха също тъждество 1:1. Немците са на 3-то място с 4 точки, а турците са с 2.
Източник: cross.bg