Лудогорец отново вдигна купата! Отново са шампиони на България. Разградчани

...

Лудогорец отново вдигна купата! Отново са шампиони на България

Лудогорец още веднъж подвигна купата! Отново са първенци на България. Разградчани победиха с 3:0 Локомотив-Пловдив в среща от 34-ия кръг на Първа лига.

Футболистите на Георги Дерменджиев прешиха всичко преди почивката, откакто осъществиха и трите попадения в дуела. Руан Крус се разписа на два пъти в 10-та и 12-та минута, а класическото измерение на резултата оформи Квадво Дуа в 33-ата минута от дуела.

Лудогорец още веднъж подвигна купата!

Лудогорец още веднъж подвигна купата! Отново са първенци на България 22.05.24 21:53 Ясна е датата на националните избори във Англия (ВИДЕО) 22.05.24 21:25 Верно ли УБИЕЦА КИРИЛ ПЕТКОВ получава даже 1% от гласовете, съгласно „ СТАТИСТИЧЕСКИТЕ АГЕНЦИИ “? 22.05.24 20:59 Апокалипсис в София! Мълния порази човек, Околовръстния път под вода (ВИДЕО) 22.05.24 20:24 Валерия Велева: КЕШ-гейт няма да отшуми скоро. Сякаш сме при започване на цунами 22.05.24 19:57

След почивката темпото на игра сензитивно спадна, само че все пак домакините можеха да вкарат още попадения. В 60-ата минута Рик Джонатан насочи рисков удар от границата на наказателното поле, само че Мартин Луков показва инстикт и съумя да избави.

Гостите от Пловдив също можеха да стигнат най-малко до почетно попадение, само че в заключителния четвърт час на два пъти Ангел Лясков не съумя да откри междина към вратата на разградчани.

С триумфа си тимът на Лудогорец прекъсва серията си от две поредни провали. През писледните дни тимът загуби с 2:3 от Ботев Пловдив във финала за Купата на България и 0:4 от Черно море във морската столица Варна.

По-рано, тимът на Левски нанесе първо проваляне на Крумовград. Те се постановиха като посетител с 1:0 след гол в добавеното време на капитана Цунами.

Източник: Българска национална телевизия

Още вести четете в: Спорт За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg