Лудогорец направи грешна стъпка в Стара Загора и стигна до

...

Лудогорец взе само точка в Стара Загора

Лудогорец не съумя да пречупи МОЛ Види  Левски нокаутира Ботев с гол в добавеното време
Лудогорец направи неверна стъпка в Стара Загора и стигна до тъждество 1:1 против Берое в дуел от втория кръг на Първа лига. Капитанът на домакините Мартин Райнов донесе точката на отбора си с прословут гол в 62-та минута, а малко преди този момент Марселиньо бе дал задатък за " зелените ".

Старозагорци играха доста добре през първото полувреме, когато Борислав Цонев удари греда, а основният арбитър Ивайло Стоянов не посмя да даде дузпа за домакините в 40-та минута за зверска подсечка на Ренан в краката на Меска.

Така Лудогорец събра актив от 4 точки след първите два кръга, само че значимият за отбора мач е в сряда – гостуването на МОЛ Види в квалификациите на Шампионската лига след 0:0 в първия мач. Берое пък реализира второ следващо тъждество от 1:1, откакто в предходния кръг приключи при същия резултат като посетител на Славия.

В другия мач, който се игра по-рано през днешния ден Ботев Пловдив победи Септември с 2:0 като посетител на националния стадион " Васил Левски ". " Канарчетата " демонстрираха атакуваща игра и голове на Стивън Петков (29) и Тодор Неделев (64) стигнаха до трите точки.

В стартовата единадесеторка на Септември личаха имената на двама футболисти, минали през Ботев. Това бяха румънският бранител Александру Бенга и младият полузащитник Асен Чандъров.
Източник: offnews.bg