Лудогорец III разби с 9:0 Спортист (Генерал Тошево) в мач

...

Лудогорец III разби с 9:0 Спортист

Лудогорец III разруши с 9:0 Спортист (Генерал Тошево) в мач от XIX кръг на шампионата в Североизточна Трета лига.

Срещата се игра на стадион „Гнездо на орли“. Отличи се Йоан Йорданов, който означи четири гола.

Първото си попадение Йорданов вкара в 4-та минута, след пас на Зафер Инан. Отново той бе прецизен в 6-та и 10-та минута, а асистенциите бяха на Борислав Рупанов. В 18-та минута Зафер Инан направи 4:0, а головото подаване бе на Любослав Маринов. Три минути преди края на постоянното време на първата част разликата набъбна до 5:0. Разписа се за четвърти път Йоан Йорданов след центриране на Димитър Иванов.

През втората част Каел Димитров направи 6:0 в 46-та минута, а асистенцията бе на Димитър Иванов. Три минути по-късно Димитър Иванов бе прецизен за 7:0, като последния пас даде Любослав Маринов. До крайното 9:0 се стигна след попадения в 62-та и 72-та минута. Разписаха се Радослав Захариев и Никола Тодоров, а им асистираха надлежно Мартин Тодорски и Озан Ремзи.

Доволен съм от показаното през днешния ден. Вкарахме красиви голове, създадохме още доста положителни обстановки. Всички, които излязоха на терена, играха с доста предпочитание и въодушевление, разяснява след края на срещата старши треньорът Захари Сираков.
Източник: novinata.bg