Лудогорец II спечели с категоричното 4:0 мача си със Септември

...

Лудогорец II разби Септември Симитли в Разград

Лудогорец II завоюва с безапелационното 4:0 мача си със Септември Симитли от 37-ия кръг на шампионата във Втора лига. Двубоят се игра на стадион "Гнездо на орли ". Като титуляр за втория тим на Шампионите излезе Шакил Пинас.

Момчетата на Тодор Живондов откриха в 4-та минута. Голът означи Цветослав Петров. В 32-та минута Владислав Найденов удвои преднината на разградчани. При този резултат приключи първото полувреме.

Преднината стана класическа в 77-та минута. Попадението осъществя Петър Караангелов. Крайното 4:0 оформи Шакил Пинас в 88-та минута, откакто извърши добре директен свободен удар.

Радващо е, че и в края на шампионата съумяваме да запазим концентрацията си на равнище. Отново имаше много позитиви в дейностите ни във фаза офанзива, само че този път бяхме постоянни и в защита, разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.