Лудогорец II спечели категорично с 6:1 контролата с Лудогорец III,

...

Лудогорец II победи с 6:1 Лудогорец III

Лудогорец II завоюва изрично с 6:1 контролата с Лудогорец III, играна на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“.

За дубъла присъединяване в срещата взе бразилецът Жуниор Брандао, който остана на терена до 55-та минута.

Вторият тим на клуба откри с попадение на Александър Ганчев. До почивката се разписаха още Хюсеин Кельовлуев и Методий Стефанов.

В началото на втората част Лудогорец III понижи с попадение на лекувалия дълго време травма Петко Петков. Петър Георгиев извърши тъкмо отсъдената дузпа за 4:1. Отново той вкара за 5:1, а крайното 6:1 оформи Методий Стефанов с хубав ножичен удар.

В тази среща заложихме на висока преса, това бе и задачата на контролата. Доколко ни се е получило, ще стане ясно в формалните мачове, разяснява след края на срещата старши трнеьорът на Лудогорец II Тодор Живондов.

В момента построяваме напълно нов състав. Вижда се, че някои от момчетата би трябвало да се замислят дали имат нужните качества да са тук. Първото полувреме се опитахме да играем футбол, само че допуснахме неточности, които бяха осъдени. През второто полувреме не направихме нищо свястно, бе коментарът на старши треньорът на Лудогорец III Захари Сираков.
Източник: novinata.bg