Лудогорец 3 : 1 Сигма Оломоуц 87′ 58′ Лудогорец бе

Лудогорец - Сигма 3:1, Рик Джонатан също се разписа

Лудогорец

3: 1

Сигма Оломоуц
 87′ 58′
Лудогорец бе покрай отбелязване и на трети гол, само че ударът на Текпетей мина на сантиментри настрана от вратата на Сигма.
53′
Напрежение сред Текпетей и капитана на Сигма Брайте. Наложи съдията и играчи на двата тима да разтървават двамата. Ганаецът получи и жълт картон, а по-късно в яда си даже си смъкна фланелката и напусна терена. Все отново, след къс диалог с основния арбитър той се завърна на игралното поле.
47′
В началото на второто най-дейният в състава на " орлите " Текпетей да изненада вратаря на Сигма, който бе излязъл много напред, от далечна отдалеченост, само че ударът му не откри очертанията на вратата.
45′
Начало на второто полувреме!
45′
Край на първата част!
42′
Жълт картон за Филип Новак.
35′  Снимка 651520
Източник:

Гол за Лудогорец! Текпетей проби отдясно и откри Дуа, който с техничен удар още веднъж изведе Лудогорец напред в резултата.
18′
 Сигма изравни резултата! След центриране от ъглов удар топката стигна до далечната греда, където Лукас Юлиш такава футболист на чешкия отбор с удар с глава от близко изравни резултата.
10′  Снимка 651523
Източник:

Гол за Лудогорец! " Орлите " успаха да лишават топката от своите противници, тя стигна до Бърнард Текпетей, който с мощен удар отвън наказателното поле откри резултата!
1′  Снимка 651521
Източник:

Начало на мача!

Състав 1. Серджио Падт 33. Мацик 24. Оливие Вердон 7. Брайте 61. Диниш Алмейда 13. Слама 16. Аслак декор Витри 19. Вращил 17. Сон 20. Хватал 6. Якуб Пьотровски 25. Вентура 30. Педро Нареси 27. Сингате 88. Тодор Неделев 38. Покорни 9. Квадво Дуа 39. Юлиш 37. Бърнард Текпетей 57. Новак 77. Кайо Видал 77. Водханиел Треньор Георги Дерменджиев Резерви
Лудогорец излиза против чешкия Сигма Оломуц в четвъртата си инспекция по време на подготвителния си лагер в Турция. Двубоят стартира в 17:00 часа и ще бъде излъчен по Диема Спорт 3.

Очаква се треньорът Георги Дерменджиев да заложи на два разнообразни състава във всяко от полувремената, с цел да могат играчите му да натрупат игрови минути и опит.
 Лудогорец си хареса бразилец от перуанското състезание

Игнасио да Силва има контракт със Спортинг (Кристал)

Във вторник " орлите " позволиха първо проваляне в спарингите, откакто отстъпи с 1:3 от различен чешки отбор - Теплице.

Днешният противник на Лудогорец - Сигма Оломуц, заема петата позиция в чешката Първа Лига, на цели 22 точки от водача Спарта Прага. Най-големите триумфи на тима са спечелването на Купата на страната през сезон 2011/2012 и Суперкупата на Чехия през 2012-а година.