ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Теоскар Хернандес удари хоумър с 2

...

Теоскар Хернандес удари хоумър с 2 ръна в 6-ия ининг, за да изведе Доджърс до победа с 3-1 над Марлинс

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Теоскар Хернандес удари хоумър с 2 ръна в шестия, Гавин Стоун продължи серия от постоянни стартове на Доджърс и Лос Анджелис победи Маями Марлинс с 3-1 в сряда, с цел да завоюва шестата си поредна победа и да приключи непобедено домакинство.

Фреди Фрийман се включи с два аута, подсилен от стената в дясно поле преди Ернандес да направи цялостна промяна от Райън Уедърс (2-4) тъкмо над стената в левия център и около протегнатата ръкавица на левия полеви състезател на Маями Ник Гордън.

Хернандес кара и в трите пробега на Лос Анджелис в игра, траяла единствено 1 час и 55 минути. Неговият RBI базов удар надясно означи четвъртата поредна игра, маркирана от Доджърс в първия ининг.

Браян де ла Круз влезе надълбоко във втория следващ мач, отчитайки единственото тичане на Маями със соло удар наляво в четвъртия ининг.

Marlins отпаднаха пет от шест при настоящото си пътешестване.

Стоун (3-1) направи седем ининга и позволи единствено един пробег при шест удара с четири удара...