Лора Караджова обича провокациите, особено пък тези, за които не

...
Лора Караджова обича провокациите, особено пък тези, за които не
Коментари Харесай

Лора Караджова излезе по бански на участие

Лора Караджова обича провокациите, изключително пък тези, за които не ѝ е нужно дори да се старае, тъй като ѝ идват от вътрешната страна. През летния сезон, когато пристрастеностите бушуват двойно, поп дивата демонстрира образно какво значи да захвърлиш облекла и задръжки, пък било то и по време на присъединяване.

Лора се появи по бански по време на едно от скорошните си участия в морския курорт Лозенец, написа " Телеграф ", и се усещаше в този тип повече от удобно. Част от публиката обаче не пропусна да изкоментира странния тип на певицата.

Скандалната дъщеря на Данчо Караджов се бе облякла като за плаж, а не като за професионален ангажимент, изумиха се някои хора. А Лора прикриваше само с мрежесто парео част от обилните си форми. Певицата бе облечена в бял, изрязан бански костюм от две елементи, а косата ѝ бе вързана на опашка.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР