Лондонският Уест Хем продължава да радва феновете си със своето

...

Уест Хем зашлеви Лестър и завърза още повече борбата за Топ 4

Лондонският Уест Хем продължава да радва почитателите си със своето показване и победи с 3:2 като хазаин Лестър Сити в страховит двубой в източен Лондон.

„ Чуковете” поведоха с три гола, откакто Джеси Лингард продължи със страхотното си представане след отдаването чартърен от Манчестър Юнайтед и наниза два гола – в 29-ата и 44-ата минута. Джарод Боуен пък се разписа за трети път във вратата на Каспер Шмайхел при започване на второто полувреме.

Гостите от Лестър не се пречупиха и продължиха да пробват да затрудняват Лукаш Фабиански, което им спомогна за два гола, които бяха дело на Келечи Ихеаначо (71 и 90+1). Все отново „ лисиците” не съумяха да върнат огромния пасив, който имаха и резонно си потеглиха със загубата, която завърза още повече борбата за Топ 4 в британския хайлайф.

Уест Хем е четвърти с 55 точки към този момент, а Лестър остана трети с точка повече. Петият Челси е с 54, а шестият Ливърпул с 52.