Локомотив завърши у дома 0:0 в първия си официален мач

...

Локомотив и Ботев Враца не си вкараха при откриването на новата трибуна “Бесика“

Локомотив приключи вкъщи 0:0 в първия си формален мач за 2023-а година против Ботев Враца. Двубоят беше първи мач на новата естрада " Бесика ", а почитателите на Локомотив откриха трибуната с хореография.
Прочетете още

В 12-та минута Петър Витанов насочи изстрел, който мина над вратата.

В 17-та минута след съществено безредие пред вратата на Ботев Враца Димитър Илиев съумя да вкара, само че голът беше анулиран зарди засада.

В 29-та минута Петър Витанов насочи удар, който беше избит от Костов, а при добавката вратарят на врачани избави изстрел и на Денислав Александров.

В 33-та минута удар на Меси мина над вратата.

В 38-та минута Мирослав Маринов насочи рисков изстрел, който Хоркаш мазета в корнер. Малко по-късно и Стефан Гаврилов стреля, само че ударът не затрудни Хоркаш и той улови.

В 50-та минута удар на Томашемич беше избавен от Костов.

В 59-та минута Браян Переа насочи удар, който рикошира, а Хоркаш съумя да избие топката в корнер.

В 62-та минута Дион беше изведен добре, само че стреля едва и Костов улови.

В 65-та минута от бутната естрада " Спортклуб " беше пусната заря от почитателите на Локомотив, а малко по-късно Дион имаше още една опция, само че Костов мазета в корнер.

Локомотив насочи два поредни удара, първо Димитър Илиев стреля над вратата, а по-късно Джовани насочи удар, който попадна право в Костов.

В 83-та минута изстрел на Ивайло Димитров мина над вратата.

В 88-та минута удар на Лукас Брамбила беше избавен от Хоркаш.