Локомотив загуби с 1:2 гостуването си на Черно море във

...

Локо загуби гостуването си на Черно море, Митко Илиев изпусна дузпа

Локомотив загуби с 1:2 гостуването си на Черно море във Варна. Васил Панайотов откри в 31-та минута, а в 36-та Матеус Силва изравни. В края на първата част Димитър Илиев изпусна дузпа, а домакините стигнаха до успеха след гол на Живко Атанасов в 72-та минута.
Прочетете още

В 6-та минута Мазир Сула стреля, само че около вратата.

В 12-та минута Матеус Силва игра с глава и затрудни Дюлгеров, а при добавката Димитър Илиев не съумя да открие резултата.

В 17-та минута Едгард Пачеко стреля от отдалеченост, а Хоркаш мазета в корнер.

В 21-та минута Пачеко центрира към Атанас Илиев, който стреля с глава, само че Хоркаш улови.

В 31-та минута домакините откриха Едгард Пачеко засече с глава засече Васил Панайотов

В 35-та минута Ерик Сорга излезе самичък против Дюлгеров, само че не съумя да го преодолее.

Локомотив изравни в 36-та минута, откакто Матеус откри отлично Джовани и той не сгреши за 1:1.

В добавеното време на първата част Димитър Илиев беше фаулиран от Васил Панайотов в пеналта. Първоначално Георги Давидов не отсъди дузпа, само че след обзор с ВАР беше отсъден углавен удар. Капитанът на Локомотив Димитър Илиев обаче изпусна дузпата, откакто Иван Дюлгеров съумя да я избие в корнер.

В 63-та минута Алекс Фернандес вкара, откакто изненада Хоркаш с удар от отдалеченост. Ситуацията беше прегледана дълготрайно от ВАР, тъй като преди Фернандес да вкара имаше подозрение за нарушаване на Стефан Велев против Ерик Сорга. Георги Давидов анулира гола и отсъди нарушаване против нападателя на Локомотив.

В 72-та минута Черно море поведе след центриране от корнер Стефан Велев игра с глава, получи се рикошет и топката доближи до Живко Атанасов, който от близко с глава осъществя за 2:1.

В добавеното време Матеус можеше да изравни, бразилец опита прехвърлящ удар, само че Дюлгеров избави.

Със загубата Локомотив беше преместен точно от Черно море. Пловдивчани са шести с 43 точки, а Черно море е четвърти с 45 точки.

В събота Локо гостува на ЦСКА 1948.

Черно море:  Иван Дюлгеров, Виктор Попов, Живко Атанасов, Влатко Дробаров, Цветомир Панов (Мартин Дичев 79 мин.), Васил Панайотов, Стефан Велев, Едгард Пачеко (Николай Златев 90 + 3 мин.), Алекс Фернандес (Велислав Василев 90 + 3 мин.), Мазир Сула (Даниел Димов 79 мин.), Атанас Илиев (Исмаил Иса 70 мин.)

Локомотив:  Динко Хоркаш, Матеус Силва, Милош Петрович, Тодор Павлов (Георги Каракашев 76 мин.), Мартин Паскалев, Йосип Томашевич (Денислав Александров 84 мин.), Пиер Зебли (Христо Иванов 46 мин.), Петър Витанов, Джовани, Ерик Сорга (Ивайло Димитров 84 мин.), Димитър Илиев (Бабакар Дион 76 мин.)
Източник: trafficnews.bg