Локомотив загуби с 0:3 домакинството си на Левски в среща

...

Локо загуби с 0:3 от Левски, “смърфовете“ изгубиха шансове за 4-то място

Локомотив загуби с 0:3 семейството си на Левски в среща от първата шестица. Головете за Левски означиха Рикардиньо, Ивелин Попов и Филип Кръстев, а със загубата Локо загуби възможностите за 4-то място, което пък Левски съвсем несъмнено си обезпечи с тази победа.
Прочетете още

Още в началните секунди Уелтън напредна и навлезе в пеналта, само че ударът му мина около вратата.

Малко по-късно последва и неакуратен удар на Роналдо.

Последва и нов удар на Роналдо, след който се стигна до корнер, а след ъгловия удар двама играчи на Левски се разминаха с топката и не съумяха да насочат удар.

В 18-та минута Рикардиньо се откъсна и щеше а излезе самичък против Илко Пиргов, който излезе и го пресрещна, само че и фаулира бразилеца отвън наказателното поле. Пиргов получи жълт картон в обстановката, а Левски извърши фаул, след който не се случи нищо забавно.

В 30-та минута изстрел на Дион мина над вратата.

Последва нов удар на Дион, който беше уловен от Андреев.

В 36-та минута Левски откри след жестока неточност на Илко Пиргов. Вратарят на Локомотив се озова против трима играчи на Левски, само че вместо да почисти потегли да залъгва играчите на Левски и Рикардиньо му лиши топката и осъществя на опразнената врата - 0:1.

В 41-та минута Левски удвои, откакто Андриан Краев засече с глава центриране от корнер и Пиргов мазета удара му, само че при добавката от близко Ивелин Попов осъществя - 0:2. След гола капитанът на Левски направи доста грозна постъпка и предизвика почитателите на Локо с жестове, а по-късно се стигна и до напрежение сред футболистите на двата тима, а Попов получи жълт картон.

Последва и удар на Уелтън, който беше избит от Пиргов.

През втората част се изсипа мощен дъжд над стадиона и това затрудни дейностите на играчите, които рядко проведоха положителни офанзиви.

В 75-та минута Сегура получи доста добре топката в наказателното поле, само че неговият удар беше блокиран от защитник на Левски и топката излезе в корнер, а след него Андреев боксира топката и предотврати заплахата пред вратата си.

В 79-таминута след неточност на Сегура Филип Кръстев се озова самичък против Пиргов и пусна топката елегантно около Пиргов - 0:3.

В 83-та минута Джовани стреля от фаул, само че Андреев мазета.

В 87-та минута изстрел на Пиер Зебли мина рисково около вратата на Андреев.