Локомотив загуби с 0:1 гостуването си във Варна на Черно

...

Локо загуби за първи път през сезона от Черно море, “моряците“ почти сигурни медалисти

Локомотив загуби с 0:1 гостуването си във Варна на Черно море. Единствения гол в първия кръг от първата шестица вкара Васил Панайотов в 11-та минута. Така Черно море към този момент победи най-малко по един път всеки един от елита ни през този сезон, откакто единствено Локо беше тимът, който нямаше загуба от варненци. Освен това  " моряците " са на единствено две точки в идващите си 4 мача и на процедура да си обезпечат най-малко бронзовите медали в шампионата.
Прочетете още
В 7-та минута Кристиян Пешов напредна и насочи удар, само че Дюлгеров мазета, а по-късно Пешов още веднъж стреля, само че над вратата.

Черно море отговори с удар на Атанас Илиев, само че Томов улови.

В 11-та минута Черно море откри резултата, откакто Мазир Сула центрира отлично в пеналта, където Васил Панайотов засече с глава и осъществя за 1:0.

В 34-та минута Калкан насочи удар, само че той беше неакуратен.

Малко по-късно Марти Райнов стреля с глава, само че Дюлгеров избави.

В самото начало на първата част Пешов се озова на добра позиция, само че Дюлгеров избави удара му.

В 60-та минута Мазир Сула стреля, само че Томов улови.

В 76-та минута Уеслен засече центриране от фаул с глава и топката мина голлинията, само че голът беше анулиран поради засада.

В 81-та минута Сула насочи удар от отдалеченост, а Томов направи ужасно избавяне и мазета в корнер.

В 86-та минута Едгар Пашеко насочи рисков удар след бърза офанзива за домакините, само че Томов избави.

Така Черно море е трети с 65 точки, а Локомотив е четвърти с 55 точки.

Следващият мач на Локо ще е след 9 май - посещение на Крумовград.

Черно море:  Иван Дюлгеров, Виктор Попов, Живко Атанасов, Влатко Дробаров, Цветомир Панов, Васил Панайотов, Пабло Алварес, Илиан Илиев (Едгар Пашеко 79 мин.), Мазир Сула, Андреяс Калкан (Уеслен 69 мин.), Атанас Илиев (Исмаил Иса 79 мин.)

Локомотив:  Кристиан Томов, Ангел Лясков, Ефе Али (Петър Андреев 73 мин.), Мартин Паскалев, Тодор Павлов, Оливие Камдем, Мартин Райнов, Ивайло Иванов (Христо Иванов 89 мин.), Кристиян Пешов (Владимир Медвед 84 мин.), Мартин Петков (Димитър Илиев 89 мин.), Мичи Нтело

Снимка: ПФК Черно море
Източник: trafficnews.bg