Локомотив спечели с 4:0 в Горна Оряховица срещу едноименния тим

...

Локо без проблеми срещу Левски

Локомотив завоюва с 4:0 в Горна Оряховица против едноименния отбор на град Левски в среща от третия кръг на Северозападна Трета лига. Поне още толкоз положения пропиляха домакините.
 Ивайло Раденцов: Да продължим с сполучливите игри против Локомотив (ГО) Ивайло Раденцов: Да продължим с сполучливите игри против Локомотив (ГО)
Димитър Байдаков откри резултата от дузпа, отсъдена за нарушаване против Тодор Бакърджиев в 15-ата минута. След още толкоз време, бърза контраофанзива на „ железничарите “ приключи с попадение на Даниел-Виктор Кънчев, оползотворил пас на Георги Колев. Последният се разписа в 69-ата минута, когато Байдаков лиши топката от вратаря и я подаде пред празната врата.

Накрая Милен Савов асистира за гола на Янислав Цачев. Той, Колев и Байдаков можеха да вкарат още, а Кристиян Райчев уцели гредата.