Локомотив (София) прекърши победната серия на Пирин (Благоевград). Столичани се

...

Локомотив прекъсна победната серия на Пирин

Локомотив (София) прекърши победната серия на Пирин (Благоевград). Столичани се постановиха над противника си с 3:1 в София.
 Снимка 499002
Източник:

Срещата в столичния квартал " Надежда " се игра пред към 1500 фенове и се трансформира в същински празник.

Сблъсъкът предложи доста страсти, красиви попадения, червен картон и домашен триумф.
 Снимка 499001
Източник:

Благодарение на него " железничарите " оглавиха краткотрайното класиране във Втора лига с 22 точки, до момента в който " орлетата " останаха с 16 в актива си и приключиха мача с човек по-малко, защото при започване на втората част червен картон получи Александър Дюлгеров.
 Снимка 499004
Източник:

Илиян Стефанов вкара две попадения. Футболистът се разписа в 16-ата и 34-ата минути. След срещата той посвети головете на своята майка, която чества рожден ден.

Педро Ферари вкара за 3:0 в 56-ата минута.

Почетното попадение за гостите осъществя Конър Хендерсън, който прати топката във вратата в 89-ата минута, при първия прецизен изстрел на отбора си в срещата.
 Иван Колев: Второто полувреме футбол не се игра