Локомотив София победи ЦСКА 1948 II с 3:1 в контролна

...

Локомотив София започна с победа при Дончич

Локомотив София победи ЦСКА 1948 II с 3:1 в контролна среща, играна на “Арена Царско Село ”. Това беше първи дуел на столичните “железничари ” под управлението на новия старши треньор на отбора Данило Дончич.

Резултатът беше открит от ЦСКА 1948 II в 31-ата минута. Играч на “червените ” беше съборен в наказателното поле и те получиха дузпа, която беше осъществена от Мариян Тонев.

Само две по-късно Локомотив изравни. След удар на Симеон Мечев, топката уцели Карлос Франса. През първата част не паднаха други попадения.

В 55-ата минута отборът на Дончич направи цялостен поврат. На собствен ред столичните “железничари ” получиха 11-метров углавен удар, който беше осъществен от Димитър Митков. Крайният резултат беше завършен след нов гол на Митков в 71-ата минута.

При подновяването на шампионата в efbet Лига, Локомотив София ще гостува на Славия.
Източник: novsport.com