Локомотив (Сф) 1 : 1 Ботев (Пд) 45′ ИГРАТА СЕ

...

Локомотив - Ботев 1:1, гостите удариха греда в последните секунди на първата част

Локомотив (Сф)

1: 1

Ботев (Пд)
 45′
ИГРАТА съдебна експертиза ПОДНОВЯВА!
45+1′
ПОЧИВКА!
45′
ГРЕДА! Ботев можеше да направи цялостен поврат в последната минута на първото полувреме. Траоре получи отличен пас зад тила на " червено-черната " отбрана и стреля мощно към вратата, само че единствено с цел да види по какъв начин топката се отби от десния непряк дирек.
39′
ГОЛ! 1:1!! МИНКОВ! Само седем минути откакто направи дузпата, Николай Минков се реваншира на своите съотборници с попадение. Той получи извеждащ пас в полето на Локомотив, опази се от засадата и технично преодоля Бубакар Гайе.
34′
ГОЛ! 1:0!! Антонио Вутов стреля невъзмутимо в левия ъгъл, Аргилашки се хвърли на другата страна и резултатът на стадион " Локомотив " беше открит!
32′
ДУЗПА ЗА ЛОКОМОТИВ! Костов беше съборен от Минков в наказателното поле и Железов уточни бялата точка!
27′
КАЦАРОВ! В 27-ата минута станахме очевидци на най-чистото състояние за домакините до този миг. Бруно Франко блесна със страховит пробив по лявото крило и достави меко центриране в пеналта за Божидар Кацаров. Халфът на Локомотив стреля с глава, Аргилашки първо изпусна топката, само че въпреки всичко съумя да я закове на голлинията.
 Снимка 620578
Източник:
20′
Страхотен фалцов удар от Красимир Милошев! Капитанът на домакините получи топката на ъгъла на наказателното поле и не се посвени да стреля, само че шутът му мина доста близо до сглобката на вратата.
13′  Снимка 620585
Източник:
12′
Станислав Костов навлезе рисково в наказателното поле на Ботев и стреля с левия крайник, само че около вратата.
9′
Столичните " железничари " са по-активният тим в първите на мача и направиха няколко рискови офанзиви, само че не се стигна до нищо рисково пред вратата на " канарчетата ".
1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
 Снимка 620584
Източник:
Състав 1 Бабукар Гайе 1 Георги Аргилашки 33 Алан Диас 2 Роеи Херман 12 Бруно Франко 4 Виктор Генев - капитан 5 Дейвид Малембана 5 Красиан Колев 26 Красимир Милошев - капитан 7 Лъчезар Балтанов 44 Божидар Кацаров 15 Джеймс Етоо 39 Антонио Вутов 17 Николай Минков 89 Матеус Дуарте 19 Абдулайе Траоре 29 Станислав Костов 20 Антонио Калдерон 13 Селсо Рапосо 25 Станислав Работов 11 Карлос Франса 30 Димитър Папазов Треньор Станислав Генчев Стефан Стоянов Резерви 24 Александър Любенов 21 Мартин Панев 7 Александър Александров 33 Стефан Смъркалев 70 Димо Бакалов 9 Никола Гелин 22 Ивайло Найденов 14 Константин Павлов 15 Лука Иванов 16 Самюел Акере 3 Марио Петков 18 Самюел Супрайен 4 Мики Орачев 28 Мартин Христов 17 Теодор Иванов 31 Мирослав Георгиев 18 Християн Чипев 74 Мартин Ситев
Отборите на Локомотив (София) и Ботев (Пловдив) се изправят през днешния ден от 17,30 часа в дуел от 35-ия кръг на efbet Лига. Мачът е в " Надежда ", а основен арбитър ще бъде Валентин Железов.

Двата отбора се намират в групата, разпределяща позициите от от седмо до десето място, само че няма защо да се борят. " Железничарите " се намират на третото място в групата с актив от 42 точки и са на цели 13 зад седмия Славия.

При два оставащи кръга Локомотив няма по какъв начин да се изкачи по-нагоре в класирането, защото и вторият Арда е с 10 точки преднина. Така пред тима остава само да покаже добра игра и да се реваншира на правилните си почитатели за загубата в предишния кръг от Арда в Кърджали.

Пловдивчани също не се борят за нищо. " Канарчетата " сигурно ще завършат на десетото място, защото Локо (Сф) е с цели 9 точки пред тях при два оставащи кръг.

Лошите резултати вбесиха почитателите и играчите на Ботев ще се опитат да ги зарадват въпреки и надалеч от " Колежа ".