Локомотив се наложи с 4:0 над Партизан (Червен бряг) в

...

Локо срази Партизан

Локомотив се наложи с 4:0 над Партизан (Червен бряг) в Горна Оряховица. Двубоят е от десетия кръг на Северозападната Трета лига. Противно на крайния резултат първата голова опция беше пред вратата на домакините, само че Красимир Георгиев я пропиля с глава от близко.
 Любомир Иванов: Изключително сериозен тест за нас Любомир Иванов: Изключително сериозен тест за нас
Това беше единствения късмет за червенобрежкия отбор в срещата. Всичко друго беше доминация на „ железничарите “. Те отстраниха интригата за 20 минути през второто полувреме. От 59-а до 79-ата осъществиха Янислав Цачев, Ивайло Тодоров и Димитър Байдаков. Секунди преди края се разписа и Кристиян Райчев. Още положения за гол имаха локомотивци.