Локомотив Пловдив ще приключи днес мачовете си в плейофите в

...
Локомотив Пловдив ще приключи днес мачовете си в плейофите в
Коментари Харесай

Локо загрява за баража с домакинство на ЦСКА 1948

Локомотив Пловдив ще завърши през днешния ден мачовете си в плейофите в елита с домакинство на ЦСКА 1948. Двубоят ще се играе през днешния ден от 20:45ч. на Лаута.
Прочетете още
И за двата тима мачът е без значение, само че за Локомотив следва дуелът на сезона, тъй като " смърфовете " ще се изправят против 4-ия от Втора лига Марек. Двубоят за оставане/влизане в елита е плануван за 30 май на Лаута от 19:00ч. 

В предишния кръг Локо завоюва против Славия с 2:1, а ЦСКА 1948 победи Крумовград вкъщи с 2:0. 

Локо сигурно ще приключи 13-ти, а отборът е на позицията с 38 точки, ЦСКА 1948 е 11-ти с 48 точки и може да се качи единствено с едно място по-нагоре. Така Локо ще играе бараж за оцеляване против Марек вкъщи на 30 май.

През сезона това ще е трета среща сред двата отбора. ЦСКА съумя да завоюва вкъщи с 2:1 и като посетител с 2:0. 

Съдия на дуела ще е Красен Георгиев. 

Вероятни сформира: 

Локомотив: Боян Милосавлевич, Патрик Стемпински, Калоян Костов, Хорхе Сегура, Ангел Лясков, Ефе Али, Ивайло Иванов, Парвизджон Умарбаев, Ловро Бизяк, Жулиан Лами, Хуан Переа

ЦСКА 1948:  Петър Маринов, Жонатан Перейра, Теодор Иванов, Емил Ценов, Кристофър Ачемпонг, Куфре Ета, Уилям Нужомганг, Касиано Бузон, Марто Бойчев, Талис Енрике, Борис Димитров
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР