Локомотив (Пловдив) се наложи с минималното 1:0 над Арда в

...

Локомотив с минимален успех над Арда в контрола

Локомотив (Пловдив) се наложи с минималното 1:0 над Арда в контролна среща, играна на стадиона в Раковски. Бабакар Дион означи единственото попадение в срещата в 29-ата минута.

Двубоят стартира равностойно, като в средата на първото полувреме “смърфовете ” на няколко пъти заплашиха противниковата врата, само че стражът на Арда се оправи.

Малко преди да измине половин час игра обаче Васил Симеонов нямаше какво да направи, откакто Бабакар Дион бе изведен на добра позиция и осъществя за 1:0. До края на частта липсваха рискови положения пред двете порти.

След почивката “черно-белите ” започнаха по-активно и в 65-ата минута Петър Витанов нацели гредата от границата на наказателното поле. Кърджалийци пробваха да върнат попадението, само че без триумф и в последна сметка резултатът се резервира неизменен.