Локомотив (Пловдив) победи Хебър с 3:0 в контролна среща, играна

...

Локо разби Хебър

Локомотив (Пловдив) победи Хебър с 3:0 в контролна среща, играна на стадиона в Хисаря. Възпитаниците на старши треньора Бруно Акрапович започнаха по-активно и поведоха още в 10-ата минута. Тогава Мохамед Муса открадна топката, и подаде на Филип Михалевич, който с акуратен удар откри резултата за 1:0. В 24-ата минута Димо Бакалов стреля, само че бранител на Хебър мазета топката. При този резултат приключи първата част.

В 50-ата минута Симеон Райков стреля от директен свободен удар, само че топката бе избита. В 55-ата минута новото попълнение на " смърфовете " Абделхаким Буна излезе самичък против вратаря на Хебър, само че стреля в тялото му. Две минути по-късно стражът на локомотивци Росен Андонов мазета кълбото след шут на неприятелски футболист. В 70-ата минута Веселин Марчев повиши на 2:0 с диагонален шут. В 80-ата минута Веселин Марчев извърши корнер, най-съобразителен се оказа Илия Джамов, който от близко осъществя за 3:0.