Локомотив Пловдив и Хебър играят при резултат 1:1 в единствения

...

НА ЖИВО: Локомотив Пловдив - Хебър 1:1, гостите изравниха от дузпа

Локомотив Пловдив и Хебър играят при резултат 1:1 в единствения неделен конфликт от програмата на efbet Лига. Бабакар Дион означи след няма и 60 секунди. Тодор Чаворски изравни в 35-а минута от дузпа.

Стартът на дуела беше вдъхнояващ за "смърфовете ". Бирсент Карагарен се втурна напред по левия фланг и достави съвършена топка за Бабакар Дион на задната греда, който не сбърка за 1:0.

Гостите последователно започнаха да наподобяват малко добре. В 17-а минута, след хубава контраофанзива, Емануил Манев излезе в стрелкова позиция, само че ударът му беше неакуратен.

В 32-а минута пристигна нов късмет за гостите. След хубаво центриране на далечната греда към Манев, той стреля от воле доста мощно, само че Пиргов избави. Минута по-късно беше отсъдена дузпа за нарушаване против състезател на Хебър. След нарушаването в наказателното поле Чаворски застана зад топката. Той сподели самообладание и преодоля Пиргов за 1:1.

Локомотив Пловдив - Хебър 1:1

1:0 - Бабакар Дион (1)

1:1 - Тодор Чаворски (35)

Ето и съставите на двата отбора:

Локомотив Пловдив : Пиргов, Петрович, Паскалев, Бидунга, Томашевич, Карагарен, Каракашев, Зебли, Дион, Димитров, Илиев.

Хебър : Дебърлиев, Осира, Крумов, Бухал, Тонев, Лобов, Търтов, Манев, Чаворски, Хамдиев, Бонани.