Локомотив Пловдив и Черно море играят при резултат 1:0 в

...

НА ЖИВО: Локомотив Пловдив - Черно море 1:0, Димитър Илиев откри

Локомотив Пловдив и Черно море играят при резултат 1:0 в мач от 34-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на „ Лаута “ започва в 19:45 часа и е предаван директно в ефира на DIEMA SPORT и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. На Gong.bg също ще проследим най-интересното от срещата.

В деветата минута удар на Мазир Сула профуча над напречната греда. Локо отвърна с шут на Дион - също неакуратен.

Велислав Василев бе открит на скорост в наказателното поле на домакините и опита подаване, само че Трупе пресече в най-ключовия момент. В 18-ата минута жпит за неочакван изстрел направи и Василев, само че Хоркаш се намеси добре.

След тъкмо половин час игра Хорхе Сегура се извиси над всички и с глава засече центриране на Джовани, само че не съумя да отклони топката, тъй че тя да влети в мрежата на Георгиев.

Шест минути преди края на частта бързо осъществяване на фал откри Едгар Пашеко зад защитата на Локомотив. Крилото обаче си затвори ъгъла за пукотевица и прати топката в навън. В последните секунди Цветомир Панове се регистрира с значима интервенция в защита, пресичайки пас на Джовани при контраофанзива на " черно-белите ".

В началото на вторите 45 минути Джовани реализира впечатляващ ред, минавайки през няколко играчи на Черно море. Завършващият удар на бразилеца обаче му изневери.

Две минути по-късно Локомотив Пловдив откри с тъкмо осъществяване на Димитър Илиев. Капитанът на " черно-белите " се възползва от страховит паралелен пас от дясното крило, пристигнал от Петър Андреев.

LIVE / Локомотив Пловдив - Черно море 1:0

1:0 Димитър Илиев 52`

Локомотив Пловдив:  23 Динко Хоркаш, 99 Джовани Трупе, 4 Мартин Паскалев, 91 Хорхе Сегура, 50 Йосип Томашевич, 15 Пиер Зебли, 6 Христо Иванов, 33 Георги Каракашев, 14 Димитър Илиев, 7 Бабакар Дион, 10 Джовани

Старши треньор: Александър Томаш

Черно море:  22 Георги Георгиев, 3 Живко Атанасов, 4 Росен Стефанов, 6 Виктор Попов, 2 Цветомир Панов, 10 Велислав Василев, 23 Едгар Пашеко, 77 Стефан Велев, 35 Арлинд Дакай, 8 Мазир Сула, 86 Исмаил Иса

Старши треньор: Илиан Илиев