Локомотив (Пловдив) и Берое не се победиха в контрола среща,

...

Локо заличи пасив от три гола в спаринг с Берое

Локомотив (Пловдив) и Берое не се победиха в контрола среща, играна на " Лаута ". Двата отбора приключиха наедно 3:3, а " смърфовете " съумяха да заличат пасив от три гола.

Гостите от Стара Загора поведоха небрежно с 3:0 с голове на ЯЯ Меледже, Александър Василев и Мартин Камбуров, само че още преди края на първото полувреме " черно-белите " съумяха да върнат едно попадение посредством Ален Ожболт. Треньорът на пловдивчани Бруно Акрапович употребява два разнообразни състава в двете полувремена и през втората част, когато на терена бяха огромна част от титулярите, тимът изглеждаше по-добре.

Анте Аралица понижи резултата до 3:2, а в 70-ата минута съдията изгони от игра Карлос Охене за втори жълт картон. Предвид приятелския темперамент на мача в игра влезе Стоян Иванов. В последните секунди на мача Локо стигна до равенството с гол на Абделхаким Буна.

Локо първо полувреме: Илко Пиргов, Йосип Томашевич, Асен Георгиев, Лукас Масуеро, Игор Банович, Елитон Жуниор, Парвиз Умарбаев, Никола Марич, Бирсент Карагарен, Вилим Посинкович, Ален Ожболт

Локо второ полувреме: Стамен Боеджиев, Димитър Везалов, Уирис Густаво, Янко Ангелов, Димитър Илиев, Абделхаким Буна, Момчил Цветанов, Анте Аралица, Стивън Езе, Един Бахтич, Милош Петрович