Локомотив направи 1:1 като гост на ЦСКА 1948 в Бистрица.

...

Локо изпусна победата срещу ЦСКА 1948, два червени картона белязаха двубоя

Локомотив направи 1:1 като посетител на ЦСКА 1948 в Бистрица. Георги Русев откри в 15-та минута за домакините, а Джовани от дузпа за гостите изравни. Локо може да съжалява повече, че изпусна триумфа, тъй като уцели две греди. Иначе мачът приключи и с два червени картона, откакто Елитон от домакините и Ангел Лясков от пловдивчани бяха изгонени в самия завършек на дуела.
Прочетете още

В 3-та минута Джовани насочи прекрасен удар, който Наумов съумя да избие.

В 13-та минута Педриньо стреля от фаул, само че Хоркаш мазета.

В 15-та минута ЦСКА 1948 поведе в резултата. Георги Русев лиши топката от Ангел Лясков, Русев напредна и вкара с удар по тревата за 1:0.

В 27-та минута Джовани насочи удар, който мина над вратата.

В 33-та минута Зинга се оказа самичък против Хоркаш, само че би около вратата, а в обстановката беше свирена и засада.

Локо получи дузпа в 43-та минута, когато Гуриаща фаулира Джовани в наказателното поле. Бразилецът застана зад топката и не сгреши от бялата точка за 1:1.

Пловдивчани можеха да стигнат до цялостен поврат напълно малко по-късно, когато Конте напредна и стреля, само че над вратата.

В началото на втората част Конте имаше нова опция, само че би около вратата.

В 50-та минута Локо сътвори доста добра опция, откакто хубава офанзива минала през Дион и Минчев приключи с изстрел на Конте, който се отби в напречната греда.

След това Джовани стреля, само че Наумов избави.

В 58-та минута Сегура смъкна към Христо Иванов, който стрлея от воле, само че Наумов мазета.

В 70-та минута Педриньо беше изведен добре от Вутов, само че не съумя да преодолее Хоркаш.

В 80-та минута Димитър Илиев насочи удар, само че той мина около вратата.

Малко по-късно Локо удари втора греда, откакто Конте подаде към Георги Минчев, който стреля, само че топката отново срещна напречната греда.

В 85-та минута Георги Русев стреля, само че Хоркаш мазета.

След това Локо пропусна да означи след пропуски на Минчев и Петър Андреев.

В края на двубоя Лясков влезе жестоко в краката на Елитон. Той получи втори жълт картон и беше изпъден, само че по-късно Елитон удари без топка Димитър Илиев и също беше изпъден и по този начин двата тима приключиха с човек по-малко.

С равенството Локо загуби първото място, а там към този момент е Черно море, който води с 32 точки, а пловдивчани са втори с 31 точки. На седмата позиция е ЦСКА 1948 с 23 точки.

Следващият петък Локо гостува на Ботев във второто пловдивско дерби за сезона.

ЦСКА 1948:  Даниел Наумов, Ерденис Гурища, Симеон Петров, Елитон, Симеон Василев, Емил Ценов (Парвиз Умарбаев 57 мин.), Ивайло Чочев, Никола Илиев (Антонио Вутов 57 мин.), Аерон Зинга (Видар Кяртансон 71 мин.), Педриньо (Радослав Кирилов 71 мин.), Георги Русев (Емил Виячки 90+2 мин.)

Локомотив:  Динко Хоркаш, Оливие Камдем, Мартин Паскалев, Хорхе Сегура, Ангел Лясков, Бабакар Дион (Петър Андреев 76 мин.), Евандро (Ивайло Иванов 87 мин.), Христо Иванов, Джовани (Димитър Илиев 71 мин.), Алфа Конте, Георги Минчев

Снимка: Спортал
Източник: trafficnews.bg