Локомотив Москва стартира ударно сезона в руската Премиер лига. Столичните

...

Локомотив Москва си тръгна с трите точки от Казан

Локомотив Москва започва стремително сезона в съветската Премиер лига. Столичните " железничари " побеиха с 2:0 като посетител Рубин в Казан в дуела от първия кръг. Резултатът беше открит още във втората минута, когато се разписа Алексей Миранчук. В средата на първите 45 минути Дмитрий Баринов удвои, като и този път асистенцията беше дело на Дмитрий Рибчинский.

Резултатът изнерви много треньора на Рубин Леонид Слуцкий, който беше изпъден от скамейката в паузата. Наставникът имаше искания за неотсъдена дузпа за нарушаване на вратаря на гостите Гилерме против Иван Игнатиев.

Домакините приключиха мача с човек по-малко, откакто влезлият като запаса през втората част Силвие Бегич беше изпъден с червен картон в 65-ата минута.В идващия кръг Локомотив приема Краснодар, до момента в който Рубин е хазаин на Урал. И двете срещи са на 15 август. Премиер Лига 1 кръг, вторник 11 август  Рубин 0:2краен резулат  Локомотив Москва