Локомотив (Москва) се изкачи на второ място в класирането на

...

Московският Локомотив прегази Урал на Хичо

Локомотив (Москва) се изкачи на второ място в класирането на РПЛ след разгромна победа с 4:0 против Урал. За гостите титуляр беше Николай Димитров, само че неговият тим изигра най-слабия си мач от началото на сезона и позволи втора загуба.

Фьодор Смолов откри резултата на " РЖД Арена " в 17-ата минута. Руският национал се разписа против един от някогашните си отбори след асистенция на Алексей Миранчук. В 29-ата минута Владислав Игнатиев подаде на Рифат Жамалетдинов, който повиши на 2:0.
През второто полувреме Урал нямаше сили за поврат, а отбраната на тима се провали. Четвърт час преди края Гжегож Криховяк направи резултата типичен, а в 78-ата минута Алексей Миранчук ознаменува положителната си игра с гол след пас на Жамалетдинов.

С 10 точки настигна Краснодар и Арсенал (Тула), само че има по-добра голова разлика от тях. Урал е осми с актив от 7 точки.

Выяснили, что беспокоило Юрия Палыча во время #ЛокоУрал https://t.co/O9s8l4a1U5 pic.twitter.com/9YL5ZlhOOu
— ФК «Локомотив» (@fclokomotiv) 11 август 2019 година След дуела наставникът на " железничарите " Юрий Сьомин беше запитан дали е правилно, че клубът договаря с Франк Рибери. " Вие вярвате ли на приказки? Защото аз нямам доверие ", сбит беше Сьомин.

В идващия кръг Локо излиза против Динамо (Москва), а Урал ще одобри Криля Советов.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Премиер Лига 5 кръг, неделя 11 август  Локомотив Москва 4:0краен резулат  Урал