Локомотив (Мездра) спечели гостуването си на Ювентус (Малчика) с 3:0.

...

Локомотив с пореден успех

Локомотив (Мездра) завоюва гостуването си на Ювентус (Малчика) с 3:0. Срещата е от 17-ия кръг на Северозападната Трета лига. Мачът стартира кошмарно за водача. Реферът уточни дузпа пред вратата им, единствено 120 секунди след началния му сигнал. Тодор Тодоров обаче не съумя да вкара.

Домакините имаха още шансове през първата част, само че ги пропиляха. Васил Калоянов обаче опъна мрежата им в 20-ата минута при продължителна блъсканица. Четвърт час след почивката беше изпълнен фаул, получи се рикошет, греда, топката се върна към дузпата и Ивайло Бояджиев удвои. Бомба на Калоянов в 80-ата минута фиксира окончателното 3:0 за водача.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.