Локомотив II (Пловдив) победи Спартак (Пловдив) с 4:2. Двубоят е

...

Дубълът на Локо надви Спартак в дербито на Пловдив

Локомотив II (Пловдив) победи Спартак (Пловдив) с 4:2. Двубоят е от 31-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Адмирации за противниците. Изиграха правилен мач на равнище професионален футбол. Заложиха на футболните си достолепия и офанзивата. Освен шестте попадения, имаше и още благоприятни условия за голове.

Иван Михайлов откри резултата за Локомотив в 20-ата минута. Ефе Али удвои четвърт час по-късно. В края на полувремето Мирослав Радев върна интригата – 2:1. Спартаковци заиграха мощно след почивката. В 50-ата минута Радослав Влашев изравни и всичко стартира от начало. Само след 120 секунди обаче Теодор Фърков още веднъж даде задатък на Локо. Той вкара и в 65-ата минута за окончателното 4:2.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.