Локомотив (Горна Оряховица) разгроми Етър II на “Ивайло с 4:1

...

Локо с 11 от 11, превзе и Ивайло

Локомотив (Горна Оряховица) разгроми Етър II на “Ивайло ” с 4:1 в районното дерби от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. “Железничарите ” нямат спирка и след този дуел са водачи в класирането с 33 точки и 11 от 11 победи, от началото на сезона.

Феновете на гостите сътвориха същински празник по трибуните, като тимът от Горна Оряховица бе подкрепян от много солидна за третото равнище аудитория. Такава не липсваше и за домакините, които обаче бяха безлични на терена.

В 21-ата минута Георги Колев откри за гостите след гол от дузпа, която бе свирена за нарушаване против Янислав Цачев. В 35-ата минута домакините съумяха да изравнят, а до почивката не паднаха повече попадения.

В 63-ата минута Георги Колев върна задатъка на Локо – 1:2, откакто вкара страховит гол от директен свободен удар. Три минути по-късно Николай Иванов усили задатъка на “железничарите ”. Топката се отби в горната греда след удар на Христо Марков и той просто я довкара в мрежата.

За крайното 1:4 прецизен бе Христо Марков в 90-ата минута с прелестно воле след пас на Байдаков.
Източник: novsport.com