Локомотив (ГО) падна тежко с 0:3 от дублиращия отбор на

...

Локо с тежка загуба при представането на отбора

Локомотив (ГО) падна тежко с 0:3 от дублиращия тим на Лудогорец в мача, преди който бе публично показан отборът преди старта на шампионата във Втора лига другия уикенд. Домакините се хвърлиха да надиграват „ орлите”, само че гостите дадоха отговор с бързи и поразяващи контри. Още в 9-ата минута Димитър Митков простреля вратаря Василев за 0:1. После гостите имаха още две-три благоприятни условия от съвсем идентични обстановки.
Локомотивци също имаха своите положения и даже опция да изпълнят дузпа, само че до гол по този начин и не се добраха. Докато футболистите на „ Лудогорец” съумяха да осъществят всичките си стопроцентови състояние и си потеглиха с класическа победа.

Бранимир Костадинов вкара второ попадение в 43-ата минута, а четвърт час преди края още веднъж Димитър Митков оформи крайното 0:3.

Локомотив: Василев, Минков, Тодоров, Ахмед, Харизанов, Пехливанов, Чалъков, Стефанов, Колев, Рамадан, Юруков.

Следващата седмица „ Локо” ще върне визитата в Разград. Мачът е на 14 юли, в допълнение ще се посочи часът.