Ливърпул стигна до обрат при гостуването си на Астън Вила

...

Ливърпул обърна Астън Вила за 8 минути

Ливърпул стигна до поврат при гостуването си на Астън Вила на „ Вила Парк “ в дуел от 11-ия кръг на Висшата лига. Мърсисайдци победиха с 2:1 като посетители с попадения на Андрю Робъртсън в 87-ата и Садио Мане 95-ата минути. Преди това Махмуд Хасан-Трезеге откри резултата в 21-вата минута.

Преди седмица отборът на Юрген Клоп изравни върха във Висшата лига за най-вече точки, извоювани след първите 10 кръга – 28. До момента три тима са реализирали това и всеки от тях след това е печелил купата.

Голямата вест в състава на бирмингамци е отсъствието на капитана Джак Грийлиш, който получи травма в дуела против Манчестър Сити в предходния кръг и към момента не е възобновен. Анура Ел-Гази започва на неговото място.
Източник: fakti.bg