Ливърпул спечели драматично с 3:1 като гост срещу Уулвърхямптън. Това

...
Ливърпул спечели драматично с 3:1 като гост срещу Уулвърхямптън. Това
Коментари Харесай

Ливърпул обърна Уулвс с два късни гола

Ливърпул завоюва трагично с 3:1 като посетител против Уулвърхямптън. Това беше първа среща от петия кръг във Висшата лига на Англия. С триумфа отборът на Юрген Клоп излезе на първа позиция с 13 точки – една повече от. Уулвс остава 15-ти с едвам три точки.

Голове в последните 10 минути на постоянното време донесоха триумфа на мърсисайдци. Иначе Хий-Чан Хуан изведе домакините напред още в 7-ата минута.

Ливърпул изравни 10 минути след почивката. Коди Гакпо вкара за 1:1, откакто получи отличен пас от Мохамед Салах..

Египтянинът направи втора асистенция в 85-ата минута и Андрю Робъртсън осъществя за 1:2. В последната минута на срещата отборът на Клоп стигна и до трети гол – Уго Буено отклони удар на Харви Елиът в личната си мрежа.

 
Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР