Ливърпул не успя да спечели и втория си мач от

...

Ливърпул с втора грешна стъпка във Висшата лига

Ливърпул не съумя да завоюва и втория си мач от новия сезон във Висшата лига след равенството 1:1 с Кристъл Палас на " Анфийлд Роуд ".

Дарвин Нунес направи невиждана нелепост и получи пряк червен картон след по-малко от час игра.

Ливърпул направи втора поредна турнирна издънка, откакто в предния кръг приключи 2:2 с новака Фулъм.

Гостите дръпнаха в резултата с гол на Вилфред Заха в 32-ата минута, а Луис Диас изравни в 61-ата минута.

Така момчетата на Юрген Клоп са с едвам две точки от два мача, до момента в който огромният противник от Ман Сити е с цялостен актив от 6 пункта.

След два кръга Ливърпул към този момент изостава на четири точки от водачите Манчестър Сити и Арсенал, които са единствените с оптимален актив от две победи след два мача.

Източник: fakti.bg